top of page

02

Talksters ile alanında öncü usta tiyatro ve sinema sanatçılarından

eğitim alma fırsatını yakalayın! 

Stefani Longshamp
berrin demir

BERRİN DEMİR

1961 yılında Ankara’da doğdu. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuar’ını bitirdi. Pek çok oyunda rol alarak, sayısız televizyon ve radyo programında seslendirme yaptı. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır. Diksiyon ve etkili konuşma konusunda uzman bir Talksters’dır.

Berrin Demir

Berrin Demir

Videoyu Oynat
Max Reinert
cem balcı

CEM BALCI

Cem Balcı Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı tiyatro bölümü neden mezun olduktan sonra, ilk görev yeri olan Trabzon devlet tiyatrosunda sanatçı olarak göreve başladı. Bir çok oyunda oyuncu yönetmen yardımcısı ve yönetmen olarak çalıştı. Daha sonra Ankara devlet tiyatrosu’na tayin oldu. Ankara'da göreve başladığı günden bu güne kadar çocuklar için ve büyükler için sahneye konan tiyatro oyunlarında görev aldı. Halen Ankara devlet tiyatrosu sanatçısı olarak görevine devam etmektedir.

başak kişisel

BAŞAK KİŞİSEL

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat, 2015 yılında Edinburgh Business School İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programını bitirdikten sonra 2018 yılında ODTÜ Endüstri ve Örgüt Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır. Bireysel ve kurumsal bazda liderlik eğitimleri vermektedir. Başak Kişisel, 'Hikaye Anlatıcılığı' konusunda uzman bir Talksters'dır.

Başak kişisel
duygu eren

DUYGU EREN

Uzun yıllar süren özel sektör iş tecrübesinden sonra aldığı eğitimler doğrultusunda makeup artist, moda tasarımı, kişisel marka, sosyal medya ve stil danışmanlığı konusunda kariyerine devam eden Duygu Eren, Talksters’da imaj ve kişisel marka yaratma eğitimlerini vermektedir.

Duygu eren
bottom of page