top of page

01

TALKSTERS NEDİR?

Talksters sizlerin daha güvenli iletişimciler, konuşmacılar ve liderler olmasına yardımcı olmak amacı ile kurulmuştur. Talksters  öğrenme programı, kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için gereken becerileri kazanmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Klasik eğitim programlarından farkı, eğitimden sonra da gelişimizin takip edildiği Talksters konuşma klübüdür. Talksters eğitmine dahil olan herkes, bu konuşma klübünün 1 yıl boyunca doğal üyesi olur. Talksters kulübü üyeleri, on-line veya yüzyüze yapılan konuşma kulübü aktivitelerinde, hem profosyonel hem de günlük hayatında son derece önemli olan iletişim ve liderlik yetkinlikleri konusunda kendisini geliştirir.

Talksters Konuşma Kulübü; Talksters konuşma kulübüne katılarak, hem kendi iletişim ve liderlik becerilerinizi hem de kulübünüzdeki diğer kişilerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmanın heyecanını deneyimleyin. Talksters konuşma kulübü, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz iletişim ve liderlik becerilerini öğrenmenize yardımcı olur.

 

Size şunları verir:

 

  • 300'e kadar benzersiz yetkinlik oluşturma fırsatı

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 9 özel öğrenme yolu

  • Her zaman, her yerde öğrenebilmeniz için çevrimiçi içerik

  • Öğrendiklerinizi transfer imkanı

 

 

Talksters konuşma kulübü üyeleri ayda 1 kez yüz yüze veya online ortamda bir araya gelerek, grubun her üyesinin belli bir rolü üstlendiği bir konuşma etkinliğine katılır. Bu hem iletişim hem de liderlik becerilerini geliştirmek için eşsiz bir fırsattır.

 

 

Talksters Konuşma Kulübü Rolleri;

 

‘E’ Sayıcı; Büyük bir titizlikle çalıştınız ve konuşmanızı hazırladınız. Dinleyici karşısında fark ettiniz ki, dinleyiciler sıkılmış veya sizi dinlemekten yorulmuş gözüküyor. Bunun bir nedeni; konuşmanız sırasında “eee…”, “dolayısı ile”, “ondan sonra” gibi kelimeleri sık sık kullanmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Sunum yaparken kullandığınız bu tarz dolgu kelimeleri, dinleyicilerin sizi itici veya konuşma konusunda az yetenekli bulmasına yol açabilir. Günlük konuşmalarınızda kullandığınız bu dolgu kelimelerinden kurtulmanız ve daha net olmanız mümkündür. Talksters ‘E’ Sayıcı’nın amacı, siz sunum yaparken kullanmakta olduğunuz bu dolgu kelimelerini not etmektir.

Talkstersr; Toplantının yöneticisi ve ev sahibidir.


Gramerci; diğer adı ile dilbilgisi uzmanı, konuşmanız sırasında kullandığınız kelimelerin zenginliği ve doğru kullanılıp kullanılmadığı hakkında size geri bildirim verir. Kulüp üyelerinin dilbilgisi ve kelime dağarcığını geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Zaman Yöneticisi: Bu rolü üstlenen kişi konuşma esnasında zaman yönetimi becerilerini geliştirir

 

Toplantı Konuşmacısı; Her toplantıda bir konuşmacı vardır ve her konuşmacı bir rol modeldir. Kulüp üyeleri birbirlerinin konuşmalarından öğrenerek kendilerini geliştirirler.

 

 

Topicster Bu rolü üstlenmek yönetsel becerileri, organizasyon becerilerini ve zaman yönetimi becerilerini geliştirir.

 

Masa Konuları Konuşmacısı; Masa Konuları, üyelerin hazırlıksız konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.


Değerlendirici; Değerlendiriciler, toplantıdaki konuşmacılara sözlü ve yazılı geri bildirim verir.

 

Genel Değerlendirici; Genel Değerlendirici, kulüp toplantısı sırasında gerçekleşen her şeyi değerlendirir.

USTALARIMIZ

İLETİŞİM

eYLÜL 2021 PROGRAMI

FİYAT & PROGRAM DETAYLARI

bottom of page